Kurzy Adobe Acrobat

Kurzy a školenia Adobe Acrobat v New Horizons Bratislava

Požiadavky pracovného trhu na zručnosti v oblasti digitálnych médií, ako sú vytváranie, spravovanie a integrovanie PDF dokumentov, sú na vzostupe. Kurzy Adobe Acrobat od New Horizons Bratislava predstavujú výborný spôsob, ako zvládnuť a preukázať zručnosti v oblasti digitálnych médií.

S praktickými kurzami od New Horizons Bratislava zvládnete Adobe Acrobat na profesionálnej úrovni. Naše kurzy Adobe Acrobat sú založené na plnení úloh a sú zamerané na úlohy a výzvy, ktoré riešite v reálnom pracovnom živote každý deň.

Adobe Acrobat je skupina programov vyvinutých spoločnosťou Adobe Systems. Sú navrhnuté na prezeranie, vytváranie a spravovanie súborov vo formáte Adobe Portable Format (PDF). Niektoré z týchto programov sú komerčné a niektoré sú voľne šíriteľné bez poplatku.

Adobe Reader si môžete bezplatne stiahnuť z webovej stránky Adobe. Tento program vám umožní prezerať a tlačiť PDF súbory. Acrobat a Reader sú používané na prezentovanie informácií s fixným zobrazením, podobne ako tlačené publikácie.

Témy kurzu Adobe Acrobat zahŕňajú:

  • vytváranie PDF dokumentov,
  • navigáciu v obsahu PDF dokumentu,
  • overovanie a kontrolu PDF súborov,
  • prípravu dokumentov vo formáte PDF pre komerčnú tlač,
  • vytváranie interaktívnych formulárov vo formáte PDF.